Akcesoria do pielęgnacji brody i wąsów

Akcesoria do pielęgnacji brody i wąsów

Nic tak nie zdobi współczesnego mężczyzny jak zadbane i gęste włosy na głowie i wypielęgnowany zarost. Niezależnie od tego czy preferujesz długą brodę, bujne wąsy czy lekko przystrzyżoną bródkę musisz zadbać o jej odpowiednią pielęgnację. Hurtownia fryzjerska Progress Września posiada w ofercie wiele różnych kosmetyków odżywczych i stylizujących do zarostu. W asortymencie posiadamy również akcesoria do pielęgnacji brody i wąsów. Do najpopularniejszych należą: szczotka do brody oraz grzebień do brody. Dzięki nim codzienna toaleta będzie przyjemnością, a Twoja broda będzie wyglądała atrakcyjnie. Nie ma nic bardziej niepasującego do siebie niż elegancki, współczesny mężczyzna z nieujarzmionym zarostem.

Co wybrać do codziennej pielęgnacji zarostu?

Szczotka do brody jest jednym z podstawowych akcesoriów do pielęgnacji, które powinien mieć w swojej łazience każdy brodaty mężczyzna. Musisz wiedzieć, że posłuży ona nie tylko do ujarzmienia zarostu, ale przede wszystkim do jego pielęgnacji. Szczotka wykonana z naturalnego włosia nie tylko idealnie sprawdzi się do wyczesywania, ale również delikatnie pozbędzie się martwego naskórka znajdującego się pod brodą. Hurtownia fryzjerska Progress Września oferuje wiele modeli szczotek do brody o różnych rozmiarach, które idealnie dopasujesz do swoich potrzeb.

Grzebień do brody idealnie sprawdzi się w przypadku dłuższego zarostu i skłonnego do plątania się. Przy jego pomocy ujarzmisz nawet niesforne kosmyki wystające tam gdzie nie powinny. Dodatkowo może on posłużyć do aplikacji kosmetyków pielęgnacyjnych, jak olejek, pomada czy pasta bez potrzeby brudzenia sobie rąk. Warto postawić na grzebień wykonany z trwałych i dobry jakościowo tworzyw, do których należy naturalne drewno. Przy odrobinie pielęgnacji posłuży on wiele lat, a dzięki swoim rozmiarom będziesz mógł zawsze mieć go przy sobie.

Nożyczki do brody są jednym z tych akcesoriów, które są niezbędne osobom już nieco wprawionym w pielęgnację i kształtowanie zarostu. Jeśli masz wprawną rękę i potrafisz modelować kształt swojego zarostu są one Twoim niezbędnikiem. Hurtownia fryzjerska Progress Września proponuje modele przeznaczone typowo do skracania brody czy wąsów, które mają mocne i bardzo ostre ostrza.