Poczekalnie fryzjerskie

Poczekalnie fryzjerskie, czyli komfortowe miejsce dla klientów.

Poczekalnia fryzjerska, miejsce gdzie możesz usadzić klienta z farbą, gdzie będzie mógł się zrelaksować. Nic nie przyciąga tak klientów jak miły i wygodny kącik! Mamy do wyboru kanapy dwu i trzy osobowe, ale również pojedyncze fotele gdzie klient nie będzie czuł się przytłoczony. Pamiętaj również o małym stoliku, na którym możesz pozostawić informacje o obowiązujących promocjach na zabiegi fryzjerskie, pokazać prasę fryzjerską z najnowszymi fryzurami, a klient będzie mógł postawić filiżankę z pyszną kawą! Poczekalnie fryzjerskie są także doskonałym miejscem, gdzie możesz zaprezentować kosmetyki do włosów, które sprzedajesz – warto wstawić tam regał, czy gablotę.

Harmonia wnętrza zapewnia pełen relaks.

Producenci mebli fryzjerskich oferują kompleksowe kolekcje, tak by design salonu był doskonale spójny. Nie oznacza to jednak monotonii w salonie fryzjerskim – różne opcje materiałów i kolorystyki stwarzają ogromne możliwości aranżacji. Wybór systemowych mebli fryzjerskich to doskonała alternatywa – daje gwarancję, że wnętrze będzie wyglądać zachwycająco. Meble w poczekalni są tak samo ważne jak pozostałe wyposażenie salonu fryzjerskiego. Najważniejsza jest jednak w tym wypadku wygoda klientów. Kanapa sprawdzi się w przypadku większej powierzchni, gdy możesz pozwolić sobie na ustawienie dwu lub nawet trzyosobowej kanapy i wydzielić kącik dla klientów. Tego typu mebel musi być przede wszystkim wygodny do siedzenia w oczekiwaniu na wizytę, ale również praktyczny. Kanapa nie powinna być zbyt duża i zabierać miejsce jeśli nie mamy go zbyt wiele.

Design salonu fryzjerskiego na najwyższym poziomie.

Wszystko zależy od Ciebie! Jeśli wolisz prostotę wybierzesz proste formy bez kosmicznych kształtów. Mimo wszystko postaw na najwyższej jakości materiały, które łatwo będziesz mógł wyczyścić. Do wyboru jest wiele kształtów, kolorów, rodzajów materiałów oraz rodzajów nóżek. Kanapy o zdecydowanej barwie czy kształcie będą bardziej pasować o salonów w nowoczesnym stylu lub monochromatycznych by nieco ożywić wnętrze.

Fotel czy kanapa do poczekalni fryzjerskiej?

Jak zaplanować poczekalnię w przypadku małej powierzchni? Dwa fotele i mały stolik wystarczą w zupełności aby klient czuł się komfortowo. W takim wypadku postaw na ciekawą formę, a nawet kolor i odpowiednie dodatki, a nikt nie przejdzie obojętnie. Oferta, jaką przygotowała hurtownia fryzjerska Progress Września na fotele do poczekalni mogą być tak samo wygodne jak wielka kanapa, a nie zabiorą Ci za wiele miejsca. Jeśli dysponujesz większą powierzchnią przeznaczoną pod poczekalnię postaw na kanapę, a nawet dodatkowe fotele. W ten sposób stworzysz swego rodzaju salonik dla klientów, w którym miło spędzą czas w trakcie wizyty czując się jak w domu.