Rozjaśniacze do włosów

Jak bezpieczne użyć rozjaśniaczy do włosów?

Rozjaśnianie włosów jest jednym z najbardziej skomplikowanych i trudnych zabiegów fryzjerskich. Przy nieprawidłowym rozjaśnianiu można nie tylko zniszczyć, ale również spalić i połamać włosy. Sam proces rozjaśniania włosów to całkowite lub częściowe usunięcie pigmentu z włosów. Warto zwrócić uwagę jakiego oxydantu użyć do rozjaśniacza do włosów – im wyższe stężenie, tym o większą ilość tonów można rozjaśnić włosy.

Przed przystąpieniem do zabiegu trzeba ocenić stan włosów i fakt czy potrzebują one użycia rozjaśniacza aby osiągnąć pożądany efekt. Im bardziej zniszczone włosy tym stężenie oxydantu powinno być niższe. Rozjaśniać kategorycznie nie powinno się włosów już bardzo jasnych oraz zniszczonych i suchych. W naszej hurtowni fryzjerskiej znajdziesz rozjaśniacze do włosów pyłowe, bezpyłowe oraz takie bez amoniaku czy wzbogacone o ochronny efekt Plex.

Odżywczy rozjaśniacz pielęgnujący włosy?

Na rynku pojawiły się rozjaśniacze do włosów, które nie tylko pięknie rozjaśniają włosy, ale również pielęgnują je. Rozjaśniacze z kompleksem Plex Care pielęgnują włosy w trakcie procesu rozjaśniania oraz dekoloryzacji. Formuła Plex Care wzbogacona jest wysoką zawartością aminokwasów i węglowodanów, która chroni wiązania kapilarne włosów. Dzięki temu stają się one silniejsze i bardziej sprężyste podczas procesu rozjaśniania. Taki rozjaśniacz do włosów jest delikatny, gdyż zapobiega ich łamaniu się. Jednocześnie nie wpływa to na wynik końcowy zabiegu- efekt rozjaśnienia do 7 tonów. A nawet i więcej niż 7 tonów przy wydłużonym czasie działania produktu.