Lokówki do włosów

Lokówki do włosów – szybki sposób na piękne fale i sprężyste loki.

Lokówki do włosów to jeden ze sprzętów, który ma swoje miejsce nie tylko w salonie fryzjerskim, ale też w domu. W hurtowni fryzjerskiej Progress Września znajdziesz różnego rodzaju lokówki, które różnią się nie tylko średnicą powierzchni nagrzewającej się, technologią użytą do wyprodukowania czy mocą. Dzięki różnego rodzaju sprzętom będziesz mógł wyczarować kilka rodzajów loków, od miękkich fal po małe loczki i sprężynki. Do wyboru masz m.in. lokówki tradycyjne, stożkowe, lokówkę połączoną z suszarką czy falownicę trójramienną. Dzięki pełnemu przekrojowi dostępnemu w hurtowni fryzjerskiej Progress Września znajdziesz sprzęt fryzjerski, który sprosta Twoim oczekiwaniom. Pamiętaj, że im większa średnica lokówki do włosów, tym większe loki będziesz mógł uzyskać. Dzięki szybko nagrzewającym się powierzchniom lokówki do włosów wyczarujesz piękną fryzurę nawet w ciągu kilku minut.

Rodzaje lokówek do włosów:

  • Lokówka do włosów chromowana jest jednym z najbardziej klasycznych lokówek znanych od lat. Produkują one jony dodatnie, które podczas nagrzewania się otwierają łuskę włosów.
  • Lokówka do włosów ceramiczna należy do najpopularniejszych i zarazem najzdrowszych dla włosów sprzętów.
  • Lokówka do włosów z powłoką tourmalinową ma właściwości antystatyczne, dzięki czemu włosy się nie elektryzują. Dodatkowo taka lokówka będą się bardzo szybko nagrzewać.