Kredki do oczu

Kredki do oczu

Makijaż jest dla większości kobiet czymś niezbędnym w codziennym życiu. Jest praktycznie drugą skórą bez której nie wyobrażają sobie dnia. Niektóre Panie lubią postawić na mocne usta, inne na idealnie gładką skórę, a jeszcze kolejne na podkreślone oko. Niekiedy to właśnie makijaż oczu jest tym, na co zwracamy uwagę gdy tylko kogoś spotykamy. Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. A to oznacza że makijaż jest jej nieodzowną ramą. Co więcej odpowiednia oprawa oczu pozwala nie tylko na upiększenie, ale również na zatuszowanie, czy zniwelowane oznak starzenia lub nieprzespanej nocy. Odpowiednio dobrany kolor kredki do oczu natomiast pozwoli podkreślić i podbić ich kolor. Nie zapominajmy o brwiach! W ostatnich latach panuje trend na podkreślone kredką mocne brwi, wyglądające bardzo naturalnie.

Makijaż oczu nie musi zawsze wyglądać tak samo. Warto czasami poeksperymentować i zaszaleć z kolorem czy stylem. Za pomocą jednej kredki do oczu można wykonać nie jeden makijaż, wystarczy tylko dodać nieco mocniejszą linię czy rozmazać krawędzie. Kto nie lubi czasami zaskoczyć swoim wyglądem? W hurtowni fryzjersko kosmetycznej Progress Września znajdziesz kredki do oczu zarówno w wersji klasycznej, ale również te wodoodporne o zdecydowanie trwalszej formule. Przy pomocy tylko jednego kosmetyku można wykonać zarówno makijaż dzienny i wieczorowy wystarczy zastosować dwie techniki nakładania.

Delikatna, prosta linia sprawdzi się w przypadku porannych wyjść czy w pracy. Natomiast grubsza i mocniejsza, a do tego delikatnie rozmazana czy wyciągnięta w jaskółkę będzie idealna na wieczór. Pamiętaj, aby przed każdym użyciem kredki do oczu porządnie ją naostrzyć za pomocą temperówki, tylko wtedy będzie precyzyjna i dokładna, a praca nią będzie przyjemnością.