Pochłaniacze pyłu

Pochłaniacze pyłu poprawią  komfort zabiegów kosmetycznych, szczególnie manicure.

Salon kosmetyczny jest miejscem, gdzie niezbędne jest używanie profesjonalnego sprzętu z najwyższej półki. Dzięki temu sama praca kosmetyczki jest zdecydowanie bardziej przyjemna i efektywna, a klientki zadowolone. Jednym z zabiegów któremu najchętniej poddają się kobiety jest manicure, czy to klasyczny czy trwały. Podczas skracania, piłowania paznokci czy usuwania pozostałości poprzednich zabiegów manicure niezbędne jest użycie profesjonalnej frezarki. Cały ten proces wiąże się z tym, że jest wytwarzany pył, stosunkowo niebezpieczny dla nozdrzy. Stylistki paznokci, ale również podolodzy wykonujący zabiegi pedicure mają praktycznie cały dzień mają styczność z paznokciami. Pochłaniacze pyłu są tu niezbędne. Odpowiednio dobrany sprzęt zapewni oczyszczone powietrze w salonie. Warto zaopatrzyć się w dobrej jakości pochłaniacz pyłu, który nie tylko ułatwi samą pracę, ale również zabezpieczy Twój organizm przed skutkami wdychania pyłków.

Czym kierować się przy zakupie pochłaniacza pyłu?

Otwarcie gabinetu kosmetycznego wiąże się z zakupem wszystkich podstawowych sprzętów i akcesoriów kosmetycznych. Jeśli w Twoim salonie pojawi się zabieg stylizacji paznokci nie możesz zapomnieć o przygotowaniu odpowiedniego miejsca, aby manicure było przyjemnością, dla Ciebie i klienta. Po zakupie stolika czy biurka do manicure następny w kolejce powinien być pochłaniacz pyłu. Zwróć uwagę by wybrany przez Ciebie sprzęt posiadał certyfikat CE. Ponadto dobrej jakości pochłaniacz pyłu powinien pracować na najwyższych obrotach, a przy tym nie wytwarzać sporego hałasu. Klienta powinna się zrelaksować podczas zabiegu, a nie słyszeć buczenie. Dodatkowym atutem będzie posiadanie kilku stopni prędkości pracy, wtedy łatwiej dopasujesz pochłanianie pyłu do wykonywanej usługi. Niezwykle ważny jest również fakt jak działa sam pochłaniacz pyłu, istnieją takie które zbierają pył do dołączonych worków lub posiadają pojemnik w formie kasetowej.

Jakie występują rodzaje pochłaniaczy pyłu?

W pierwszej kolejności można podzielić pochłaniacze pyłu na wolnostojące i mocowane do stolika do manicure. Te pierwsze można dowolnie przemieszczać i nie ma potrzeby montowania ich na stałe. Takie sprzęty są stosunkowo niewielkich rozmiarów, lekkie i łatwe do transportowania. Jest to istotne w przypadku salonów mobilnych. Hurtownia fryzjerska Progress Września oferuje również mniejsze i większe pochłaniacze mocowane na stałe do stolika lub biurka do manicure. Ich głównym atutem jest to, iż zyskujesz więcej miejsca powierzchni roboczej, nic nie wystaje poza blat biurka do manicure. Kolejną cechą wyróżniającą pochłaniacze pyłu jest dołączenie do nich lampy LED, zyskujesz dzięki temu dwa urządzenia w jednym.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.