Rękawiczki jednorazowe

Rękawiczki jednorazowe

Rękawiczki jednorazowe są jednym z głównych akcesoriów fryzjerskich używanych praktycznie na co dzień w salonie. Stosowane zarówno podczas zabiegów koloryzacji czy rozjaśniania włosów, ale również w przypadku zabiegów pielęgnacyjnych czy keratynowego prostowania. Każdy fryzjer powinien mieć idealnie dopasowane do swoich dłoni rękawiczki, które będą jak druga skóra chroniąca przed pofarbowaniem czy środkami chemicznymi. Dlatego oferta jaką przygotowała hurtownia fryzjerska Progress Września to szeroka gama rozmiarów i kolorystyki rękawiczek jednorazowych.

Rodzaje rękawiczek fryzjerskich:

Rękawiczki jednorazowe nitrylowe polecamy do wszystkich zabiegów fryzjerskich. Co najważniejsze nie wchodzą w reakcje chemiczne, dlatego przeznaczone szczególnie dla osób uczulonych na lateks. Pudrowane i niejałowe.

Rękawiczki winylowe są idealnym rozwiązaniem dla osób wrażliwych na lateks. Dzięki czemu zyskują popularność. Przeznaczone do wszelkiego rodzaju zabiegów fryzjerskich czy diagnostycznych. Nie zawierają pudru.

Rękawiczki lateksowe najpopularniejsze w tej kategorii. Wykonane z kauczuku naturalnego, który może powodować reakcje alergiczne, dlatego upewnij się, czy będą odpowiednie dla Ciebie. Mogą być stosowane we fryzjerstwie czy innych dziedzinach. Niejałowe i pudrowane.

Rękawiczki foliowe to proste i lekkie rozwiązanie, stąd też jest to najprostsza wersja rękawic stosowanych we fryzjerstwie i innych dziedzinach. Wykonane z polietylenu HDPE.