Akcesoria do sprzętów fryzjerskich

Akcesoria do sprzętów fryzjerskich

Salon fryzjerski jest miejscem pracy fryzjera, ale również spotkań pomiędzy nim a klientem. Warto zadbać o swój komfort pracy, ale również jakość oferowanych usług. Przed otwarciem salonu na pewno nie raz zastanawiałeś się jak to będzie. Jaki sprzęt wybrać, na co zwracać uwagę przy zakupie. Teraz kiedy już masz swoje wymarzone miejsce, odpowiednio dobrane urządzenia i akcesoria myślisz jak o nie dbać by służyły wiele lat. Dobrą organizację pracy i umiejętności musisz połączyć z dbałością o sprzęt i akcesoria do sprzętów fryzjerskich. I tutaj pojawia się pytanie: jakie akcesoria do sprzętów fryzjerskich wybrać? Po pierwsze zwróć uwagę na dopasowanie do już posiadanych urządzeń. Najlepiej kupuj u sprawdzonych dostawców, znających się na swojej pracy. Wszelkiego rodzaju ostrza wymienne do maszynek, nakładki czy dyfuzory muszą pasować do sprzętu, nie ma tutaj mowy o zamiennikach!

Co jest potrzebne w dobrym salonie fryzjerskim?

Dobry salon fryzjerski to nic innego jak godny zaufania fryzjer z nieprzeciętnymi umiejętnościami posługujący się profesjonalnym sprzętem! Czy Twoja specjalizacja to strzyżenia męskie? W takim razie musisz mieć w swoim salonie dobrą maszynkę do strzyżeń. Z mocnym silnikiem, która nie zawiedzie Cię nawet po wielogodzinnej pracy. Niektórzy fryzjerzy posiadają w salonie nawet kilka takich sprzętów, może to być na przykład maszynka standardowa, a do tego trymer.

W przypadku profesjonalnych maszynek do strzyżenia warto zaopatrzyć się w wymienne ostrza i nasadki, dzięki którym będziesz mógł wykonać każdy rodzaj cięcia, na każdej długości włosów. Hurtownia fryzjerska Progress Września proponuje rożnej wielkości nasadki do maszynek, które można dopasować do potrzeb.

Do suszarki fryzjerskiej powinieneś dopasować dyfuzor i koncetrator, aby być jak najbardziej elastyczny w stosunku do klientów. Pamiętaj, że musisz być przygotowany na każdą sytuację i nawet najbardziej wymagające oczekiwania i życzenia klientów!