Lakiery hybrydowe

Lakiery hybrydowe – piękne paznokcie nawet przez sześć tygodni.

Jeśli lubisz cieszyć się idealnym i trwałym manicure postaw na lakiery hybrydowe, które utrzymują się nawet do sześciu tygodni! Manicure hybrydowy możesz wykonać nie tylko w praktycznie każdym salonie kosmetycznym, ale również w domu. Przy odrobinie wprawy i wyborze dobrych kosmetykach zrobisz go w kilkanaście minut. Do wykonania hybrydy potrzebujesz kilku niezbędnych produktów, które znajdziesz na półkach hurtowni fryzjerskiej Progress Września. Przed przystąpieniem do manicure hybrydowego zaopatrz się w: dobry pilniczek do paznokci i blok polerski. Niezbędne będą też odtłuszczacz, osobny top i bazę lub produkt 2w1, primer, ulubiony kolor lakieru hybrydowego – lub kilka. Konieczna będzie również lampa UV lub LED do utrwalenia efektu czy oliwka do skórek i możemy zaczynać.

Jak poprawnie zrobić hybrydę?

Dokładną instrukcję manicure hybrydowego podpowiada topowy producent Mistero Milano:

  • Na początek przeprowadzamy standardowy manicure – wycinamy skórki i piłujemy paznokcie na wybrany kształt, następnie musimy zmatowić naturalną płytkę paznokcia i odtłuścić ją.
  • W zależności od rodzaju oraz kondycji płytki nałóż Primer w wersji delikatnej lub standardowej.
  • Następnie nakładamy jedną warstwę lakieru hybrydowego 2w1 i utwardzamy ją w lampie UV lub LED.
  • Czas nałożyć pierwszą warstwę kolorowego lakieru hybrydowego i utwardzić ją w lampie UV lub LED. Jeżeli kolor nie został jednolicie wybarwiony czynność tę należy powtórzyć.
  • Kolejnym etapem jest nałożenie końcowej warstwy lakieru 2w1 oraz utwardzenie w lampie.
  • Na koniec gotowe paznokcie przemywamy cleanerem i delikatnie smarujemy skórki oliwką i możemy cieszyć się perfekcyjnym manicure hybrydowym.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.