Lifting rzęs. Podkręcamy spojrzenie

Lifting rzęs, podkręcamy spojrzenie z RefectoCil

Lifting rzęs. Podkręcamy spojrzenie

Lifting rzęs, zwany też laminacją rzęs jest zabiegiem, który doceniło już wiele kobiet. Pragnienie podkreślenia spojrzenia, które dodaje kobiecego uroku, powoduje, że panie z większą odwagą poddają się nowo pojawiającym się metodom nieinwazyjnej zmiany wizerunku. Lifting rzęs występuje więc w ofercie wielu salonów kosmetycznym, koniecznie musi znaleźć się w renomowanych gabinetach. Czy otrzymałaś już zapytanie o ten zabieg, a mimo to nie uzupełniłaś o niego swojej oferty? W związku z tym czas na zmiany, tym razem jesienne rewolucje w salonie.

Niezdyscyplinowane rzęsy zaczynają się słuchać

Zabieg ma kilka zalet, które to w pakiecie sprawiły, że kobiety tak chętnie się na niego decydują. Lifting rzęs jest bezinwazyjny i całkowicie bezbolesny. Może trwać od kilkunastu minut do godziny, w zależności od ewentualnych dodatkowych zabiegów uzupełniających i wykorzystanych kosmetyków. Ponadto efekty są zauważalne natychmiast w postaci uniesionych i podkręconych rzęs. Zatem jest to zabieg polecany szczególnie dla kobiet, które nawet pomimo znaczącej długości rzęs, nie potrafią nadać im odpowiedniego kształtu. Są proste i niezdyscyplinowane.

Lifting rzęs bazuje na zmianie struktury włosa, podobnie jak przy znanej już większości kosmetyczek trwałego podkręcenia rzęs. To metoda, którą możemy uznać za pierwowzór dla nowoczesnego liftingu. W trakcie zabiegu używa się preparatu perm do nadania odpowiedniego kształtu oraz płynu utrwalającego efekt. Lifting rzęs należy do zabiegów bezpiecznych, przede wszystkim niemających negatywnego wpływu na wiązania chemiczne włosów, nie uszkadza ich w żaden sposób. Ponadto wzmacnia strukturę włosa, poprzez zawarte w nim kolagen i cysteinę.

Laminacja rzęs z RefectoCil Eyelash Lift

Kluczem do osiągnięcia pożądanych efektów i zadowolenia klientek jest połączenie umiejętności z wysokiej jakości kosmetykami przeznaczonymi do wykonywania tego zabiegu. Lifting rzęs wymaga wieloetapowej, ale krótkiej pracy kosmetyczki. Niezwykle szybko i precyzyjnie uzyskasz efekt podkręconych i odżywionych rzęs z zestawem RefectoCil Eyelash Lift. W praktycznej kosmetyczce znajdują się: 3 pary podkładek liftingujących w różnych rozmiarach, 2 tubki Lashperm 3,5 ml, 2 tubki Neutralizer 3,5 ml, klej o skoncentrowanej formule, drewniany patyczek, 2 pędzelki kosmetyczne, a także praktyczne 2 mini miseczki. Lifitng rzęs z wykorzystaniem zestawu RefectoCil Eyelash Lift wykonuje się w zaledwie 13 minut. A efekt utrzymuje się do 6 tygodni. W ofercie RefectoCil znajduje się także henna do rzęs, która świetnie sprawdzi się jako zabieg uzupełniający podczas liftingu.

Podkręcamy w 13 minut!

Lifting rzęs wykonujemy zawsze po wcześniejszym przygotowaniu klientki. W związku z tym, jeżeli nosi soczewki kontaktowe, należy je koniecznie zdjąć, po czym oczyścić skórę wokół oczu RefectoCil Eye Make-up Remover. Następnie odtłuszczamy powieki i rzęsy, wykorzystując do tego roztwór soli fizjologicznej RefectoCil Saline Solution. Trzeba również wybrać odpowiednią podkładkę. Im rzęsy są krótsze, tym mniejszych podkładek używamy. Umieszczamy ją na krawędzi powieki. Klej nanosimy na krzywiznę podkładek, mocując następnie górne rzęsy za pomocą patyczka. Rzęsy muszą być ułożone równo. Teraz wykonujemy właściwy lifting rzęs. Nanosimy preparat Lashperm – tubka nr 1. Pozostawiamy na 8 minut, a potem delikatnie usuwamy preparat wacikiem. Nanosimy jeszcze substancję neutralizującą – tubka nr 2 i pozostawiamy na 5 minut, po czym usuwamy suchym wacikiem.

Gotowe! Teraz możesz wykonać jeszcze koloryzację rzęs. Taki zabieg w pakiecie na pewno zadowoli niejedną wymagającą klientkę. Uraczysz ją zalotnym spojrzeniem zaledwie w kwadrans.

Zobacz video jak wykonać lifting rzęs

*nazwa henna jest nazwą tradycyjną

Udostępnij ten post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *