Grey Hair, włosy w odcieniach szarości

Grey Hair, włosy w odcieniach szarości

Grey Hair, włosy w odcieniach szarości

Grey Hair, czyli szare włosy

Jednym z ciekawszych trendów ostatnio zaprezentowanych w środowisku fryzjerskim jest bez wątpienia koloryzacja Grey Hair. Jak sama nazwa mówi, jest to nic innego jak włosy w odcieniach szarości. Głęboki ołówkowy odcień, błyszczące srebro, siwy czy praktycznie biały – nie ma to znaczenia!

Moda na siwiznę rozprzestrzenia się w oszałamiającym tempie! Za oceanem nawet hollywodzkie gwiazdy nie boją się szarego odcienia na włosach. Siwe pasma pozwolą Ci wyróżnić się z tłumu i diametralnie zmienić wizerunek! Warto jednak pamiętać, że włosy w odcieniach szarości nie wszystkim pasują. Niezwykle duże znaczenie ma tutaj dobrani idealnego odcienia do koloru oczu, cery i typu urody. Najlepiej w zimnych kolorach wyglądają osoby o chłodnym typie urody, typu zima i lato. Podkreślą one wyraźne rysy twarzy i kolor niebieski kolor oczu. Jeśli należysz do odważnych osób wybierz koloryzację grey hair!

Jak wykonać koloryzację Grey Hair w bezpieczny sposób?

Uzyskanie idealnego odcienia szarości na włosach może wydawać się łatwe, nałożyć szary kolor i gotowe. Nic bardziej mylnego. Należy pamiętać, że aby kolor wyszedł tak, jak sobie tego życzymy trzeba najpierw bezpiecznie rozjaśnić kosmyki do odpowiedniego poziomu. Im jaśniejszą szarość chcemy uzyskać, tym mocniej musimy “wybielić włosy”. Dopiero później przystępujemy do nałożenia właściwego odcienia farby. Koloryzację Grey Hair można wykonać na wiele różnych sposobów – w całości pokryć szarością włosy, a także połączyć ją z ombre lub sombre. Typowo do zabiegów tego typu została stworzona linia farb Artistique Grey Hair, w której wyróżnia się kilka odcieni dla różnych typów urody. Ciemne kolory jak Black Grey czy Grey Dark pięknie będą komponować się z ciemną oprawą oczu i zimnymi, błękitnymi oczami. Kolorami Grey Silver, Grey Violet Dark i Grey Violet Light za to w łatwy sposób skutecznie ochłodzisz blond włosy i nadasz im lekkiego odcienia szarości. Wybór zależy od preferencji i upodobań.

Udostępnij ten post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *