Szampony Kosswell – wybierz ten idealny dla siebie!

Szampony Kosswell - wybierz ten idealny dla siebie!

Szampony Kosswell – wybierz ten idealny dla siebie!

Poznaj pielęgnacyjne i specjalistyczne szampony Kosswell

Podstawowym zadaniem szamponu jest oczyszczenie włosów oraz skóry głowy. Przede wszystkim usunięcie złuszczonego naskórka oraz resztek środków do stylizacji, a także wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Nie wszyscy jednak wiedzą, że szampon nie tylko pielęgnuje włosy, ale i w razie potrzeby przystosowuje włosy na przyjęcie dodatkowych kosmetyków – specjalistycznych odżywek, masek, lub serum. Dlatego tak istotne jest, by dobrać go idealnie do swoich potrzeb, tzn do potrzeb swoich włosów i skóry głowy. Poznaj szampony Kosswell i wybierz ten najlepszy dla Ciebie!

Szampony Kosswell do włosów i skóry z problemami

Kosswell Clean Scalp Shampoo – szampon dla osób mających problem z łupieżem. Doskonały efekt walki z łupieżem zawdzięcza połączeniu antybakteryjnych środków pirytionianu cynku i manuka z mentolem. Nie tylko dba on o czystość skóry głowy, dotlenia i odświeża ją, skuteczne zwalczając jednocześnie objawy łupieżu oraz jego nawracanie.
Efekt: zdrowe i lśniące włosy bez łupieżu.
Pojemność: 500ml, 1000ml

Kosswell Fit Balance Shampoo – szampon przeznaczony dla osób mających problem z nadmiernym przetłuszczaniem się włosów. Kompleks składników Fit Balance w połączeniu z witaminami z grupy B, a także aminokwasami i ekstraktami roślinnymi znacznie redukuje wydzielanie serum. Redukując aktywność enzymu 5-alfa-reduktazy zapobiega nawracaniu problemu.
Efekt: zdrowe i lśniące włosy bez efektu przetłuszczania się.
Pojemność: 500ml, 1000ml

Kosswell Structure Repair Shampoo – szampon przeznaczony do włosów suchych i zniszczonych. Kompleks aktywnych składników Structure Repair w połączeniu z aminokwasami i białkami odżywia włosy od wewnątrz przywracając ich siłę i naturalny blask. Zawarte w nim filtry UV chronią włosy przed promieniowaniem słonecznym.
Efekt: naturalny blask włosów.
Pojemność: 500ml, 1000ml

Kosswell Regenerate Shampoo – szampon przeznaczony dla osób mających problem z nadmiernym wypadaniem włosów. Jego aktywny kompleks składników Regenerate wzbogacony w witaminy redukuje liczbę wypadających oraz stymuluje cebulki no wzrostu nowych. Najlepsze rezultaty przynosi przy stosowaniu wraz z ampułkami Kosswell Koxidil.
Efekt: zahamowanie wypadania włosów i wzrost nowych.
Pojemność 500ml, 1000ml

Szampony Kosswell do codziennej pielęgnacji włosów

Kosswell Daily Shampoo – szampon przeznaczony do codziennej pielęgnacji włosów. Zawarta w nim Prowitamina B5 odżywia o redukuje szkodliwe działania czynników zewnętrznych.
Efekt: zdrowe i lekkie włosy pełne blasku.
Pojemność: 500ml, 1000ml

Kosswell Volume Plus Shampoo – szampon dodający włosom objętości. Kompleks aktywnych składników 3D o strukturze polimerowej dostarczają włosom wyjątkowej pielęgnacji, która nie obciąża ich.
Efekt: zwiększona objętość włosów, przy zachowaniu naturalnej lekkości.
Pojemność: 500ml, 1000ml

Kosswell Ideal Color Shampoo – szampon przeznaczony do włosów farbowanych. Delikatnie oczyszcza i odżywia włosy farbowane nadając im lśniący połysk. Zawarte w nim aktywne składniki kompleksu Ideal Color oraz filtry UV dbają o trwałość koloru oraz chronią włosy przed promieniowaniem słonecznym.
Efekt: intensywny kolor i pełne blasku włosy.
Pojemność: 500ml, 1000ml

Kosswell Energizing Biotin – szampon do włosów wymagających naturalnego wzmocnienia. Zawarte w nim kompleksy biotyny docierają do mieszka włosa i wzmacniają go dodając siły delikatnym, słabym i łamliwym włosom. Bardzo delikatny szampon, szanujący naturalną równowagę skóry głowy.
Efekt: mocne i zdrowe włosy.
Pojemność: 1000ml

Kosswell White Hair – szampon przeznaczony do włosów blond, który zawiera pigmenty neutralizujące żółty odcień włosów i nadaje im srebrzystej poświaty. Idealny także dla ukrycia siwych włosów.
Efekt: perfekcyjny kolor blond.
Pojemność: 500ml

Udostępnij ten post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *